Samsung nieoczekiwanie stworzył telefon z wyjmowaną baterią
Samsung nieoczekiwanie stworzył telefon z wyjmowaną baterią Samsung nieoczekiwanie stworzył telefon z wyjmowaną baterią

Firmy wciąż zalewają nas kolejnymi porcjami newsów. Samsung natomiast w jednym ze swoich modeli odgrzewa stary baterio-kotlet i jest on całkiem smaczny.

Koreański producent stworzył smartfon z wymienną baterią, też mi news… No właśnie news, bo aktualnie żaden inny producent tego nie oferuje. Jeśli cenisz sobie najwyższą możliwą specyfikację, to ten telefon nie jest dla Ciebie. Jeśli pragniesz, by wyglądał ultranowocześnie, to też nie jest dla Ciebie. Jeśli chcesz, by Ci go zazdrościli, to nadal pudło. No i w ogóle jeszcze pewnie zawiedzie Cię w kolejnych 47 kategoriach.

Jeśli natomiast potrzebujesz niemal niezniszczalnej bryły, bo Twój telefon upada bardzo często, a dodatkowo chcesz rotować bateriami jak Stifler laskami, to wybór jest tylko jeden – Samsung Galaxy XCover Pro.

Specyfikacja telefonu ma się następująco:

Ekran TFT 6.3 cala Full HD+ (2400x1080), który można obsługiwać mokrymi rekąmi i w rękawicach

Procesor Exynos 9611

4 GB RAM

64 GB pamięci

Slot na microSD

Aparat przedni 13mpx

Podwójny aparat (25mpx oraz 8mpx) 

Powroty często bywają nieudane, więc wydawać by się mogło, że „trzeba wiedzieć, kiedy ze sceny zejść…”. Bywają jednak też takie, które przeczą znanemu porzekadłu „do tej samej wody nie wchodzi się dwa razy”. Samsungu, robisz to dobrze!

0.093409061431885