Modelka uzbierała ogromną kwotę dla Australii oferując swoje nagie zdjęcia w zamian za dotację
Modelka uzbierała ogromną kwotę dla Australii oferując swoje nagie zdjęcia w zamian za dotację Modelka uzbierała ogromną kwotę dla Australii oferując swoje nagie zdjęcia w zamian za dotację

Konto zostało dezaktywowane, rodzina się jej wyparła, wybranek nie chce z nią rozmawiać, ale odzew jest ogromny, a forma pomocy niezwykle skuteczna.

4 stycznia 2020 roku instagramowa modelka Kaylen Ward zaproponowała na swoim Twitterze, że wyśle swoje nagie zdjęcie każdemu, kto wpłaci co najmniej 10 dolarów na jedną z wybranych przez nią organizacji wspomagających strażaków w Australii. Wszystko po to, by ratować zwierzęta narażone na pożary. Modelka dostała tysiące wiadomości z pokwitowaniem przelewu. W cztery dni Kaylen zebrała ponad milion dolarów. „Naga filatropistka” zapewniła, że cała zebrana przez nią suma zostanie przekazana na rzecz ratowania zwierząt.

Fuck it, save the koalas”

Instagramerce udało się osiągnąć cel mimo kontrowersyjnej metody. Choć pomysł nie spodobał się bliskim dziewczyny, (rodzina się jej wyparła, a chłopak, którego lubi, nieco się zniechęcił) priorytetem dla niej było ratowanie tych biednych zwierzaków.

Powered by Froala Editor

0.12642312049866