Wyjazdy integracyjne dla branzy e-commerce

A A A
Początkujący
Avatar Dorota123
reputacja: 0
posty: 17
online
08.03.18 20:35 | #3171631 | (link) | zgłoś naruszenie
Mam do czytelników forum prośbę o opinię. Otóż pracuję w firmie organizującej w hotelach i ośrodkach konferencyjnych wszelakie szkolenia biznesowe, integracyjne i inne dla menedżerów (http://www.szkolenia-integracyjne.pl - mój pracodawca) No i robimy między innymi wyjazdy konferencyjne i gry symulacyjne dla osób prywatnych i firm. Ponieważ w wolnym czasie jestem hobbystką ecomerce, chcę wpłynąć na nasz dział sprzedaży, że to miałoby ręce i nogi by zorganizować takie symulacje szkoleniowe, gry integracyjne lub też wyjazdy konferencyjne dla takich jak my hobbystów. Wtedy mogłabym jakoś pożenić biznes z życiem prywatnym. No i jeszcze nie znalazłam odpowiedzi, jakie szkolenia, a może gry i symulacje lub też konferencje i wyjazdy moglyby być dla Was na tyle fajne że chcielibyście pojechać.
Jeżeli przypadkiem ktokolwiek chciał się podzielić swoją opinią, będę prawdziwie wdzięczna. To mogą być szkolenia w dowolnej formie – jestem otwarta na wszelkie programy czy dziedziny – nasz dział sprzedaży to sprytni handlowcy i łatwo znajdą wykładowcę i hotel z zadbaną salą konferencyjną za rozsądne pieniądze.
A może ktoś z Was już był na sprawnie zorganizowanych szkoleniach albo wyjazdach z naszej działki – to zarekomendujcie coś proszę. Z mojej perspektywy – to znaczy szkolenie, które było zróżnicowane i nie nudne, ale także zakładało różne grupowe zabawy, gry fabularne, albo symulacje. Świetnie jakby to był wyjazd gdzieś w ciche zielone okolice i miły hotel. Znacie gdzieś jakiś pakiet „dwa w jednym” czyli hotel + szkolenie?
No i przydadzą się po zajęciach jakieś eventy integracyjne czy tematyczne.
Znacie coś takiego?
A z drugiej strony medalu – może jakieś szkolenia nie sprawdziły się – to również chętnie poznam Wasz sugestie.
pozdrawiam Was ;-)
Zapraszam na moje autorskie warsztaty z dobrej komunikacji oraz na nasze firmowe
plenerowe spotkania pracownicze team building w całym kraju i o kazdej porze roku ;-)
AJO.pl | INDATA Software Limited Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu . Polityka prywatności Regulamin FAQ Reklama Współpraca Kontakt
login
hasło
|
Nie masz profilu? - zarejestruj się i zacznij w pełni korzystać z sieci!