zarządzanie firmą - własny biznes - pytanie

A A A
Początkujący
Avatar Dorota123
reputacja: 0
posty: 17
online
08.03.18 20:32 | #3171630 | (link) | zgłoś naruszenie
Witam wszystkich,
Mam taki oto problem Czy być może ktoś z forumowiczów ma większą wiedzę w prowadzeniu swojego biznesu w sektorze e-commerce? chodzi mio przeniesienie do online tych szkolen: http://www.szkolenia-menedzerskie.pl/ranking Czasem zadaję sobie pytanie, czy to byłby fajna koncepcja na biznes? Ilu handlowców potrzebuje mała firma, jaką da radę uzyskać roczną sprzedaż? Nie jestem menedżerem (ukończyłam tylko dwudniowe szkolenie z zarządzania biznesem ale bardzo dawno), mam nikłe doświadczenie w finansach (tu to już nawet szkolenie nic nie da - nie czuję się analitykiem od liczb ;-). I ciekawa jestem Waszej opinii? Czy gra jest warta świeczki? Czy to może być fajna zabawa? Nie robiłam nigdy w życiu takich symulacji.
Ciągnie mnie, bo naprawdę lubię ecommerce, ale kompletnie nie czuję jak taki biznes poukładać - od uruchomienia firmy do zarządzania sprzedażą i logistyką czy HR włącznie ;-)
Zastanawiam się też, czy może bardziej opłaca sę zrekrutować jako partnera jakiegoś menedżera z tej branży – do napisania strategii i codziennego zarządzania firmą i pracownikami? Ale czy to ma ręce i nogi żeby z kimś obcym uruchamiać firmę… samo negocjowanie udziałów byłoby dla mnie trudne.
Czasem jak pomyśle, że sama mam być menedżerem to kojarzy mi się jedna ze scen z filmu „Wyjazd integracyjny” – kierownik, który się na całej linii kompromituje przed zespołem – i nie wiem czy ja przypadkiem nie mam za miękkie serce na takie zabawy.
Napiszcie co o ty myślicie – bo mam zamiar wreszcie zmienić pracę na ciekawszą.
A może przypadkiem ktoś z Was może polecić jakieś mądre szkolenie z zarządzania i zakładania biznesu w tej branży?
pozdrawiam serdecznie ;-)
Zapraszam na moje autorskie warsztaty z dobrej komunikacji oraz na nasze firmowe
plenerowe spotkania pracownicze team building w całym kraju i o kazdej porze roku ;-)
AJO.pl | INDATA Software Limited Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu . Polityka prywatności Regulamin FAQ Reklama Współpraca Kontakt
login
hasło
|
Nie masz profilu? - zarejestruj się i zacznij w pełni korzystać z sieci!