[RS]Programy do nauki języka niemieckiego

A A A
Woman
Avatar asior
reputacja: 34
posty: 38
offline
12.02.07 17:09 | #273379 | (link) | zgłoś naruszenie
NIEMIECKI na 6+Cytat:
NIEMIECKI na 6+ to program opracowany specjalnie dla początkujących. Przy pomocy 400 ćwiczeń oraz interaktywnych dialogów uczy niezbędnych do porozumiewania się słówek (2000) i zwrotów.
Gry językowe: memory, dyktando i krzyżówka, uprzyjemniają naukę i ułatwiają zapamiętanie potrzebnych na co dzień wyrażeń i pełnych wypowiedzi.

W programie:
• interaktywne dialogi
• praktyczne zwroty i zdania
• nauka słówek wraz z wymową
• krzyżówki
• testy sprawdzające
• gry - memory i odkrywanka
• rozumienie ze słuchu
Kod:

Tylko dla zarejestrowanych. Chcesz mieć pełny dostęp do Ajo.pl?
Zarejestruj się i dołącz do naszego grona wirtualnych przyjaciół!
Niemiecki - Mówisz i rozumieszCytat:
Niemiecki - Mówisz i rozumiesz to multimedialny kurs dla osób początkujących i zaczynających naukę oraz tych, które chciałyby szybko przypomnieć sobie podstawy języka niemieckiego. Program skutecznie uczy 1000 najważniejszych słów i zwrotów, krok po kroku objaśnia podstawy i tłumaczy najważniejsze zagadnienia gramatyczne. Specjalnie opracowane ćwiczenia oraz graficzny analizator wymowy doskonalą mówienie i kształcą rozumienie ze słuchu. Szybko zaczniesz mówić i rozumieć cudzoziemców!

Niemiecki - Mówisz i rozumiesz to:
• 700 ćwiczeń w 30 różnych typach
• praktyczne rozmówki
• gramatyka z ćwiczeniami
• w pełni polski interfejs
• nagrania wyłącznie native speakerów
• 1000 słówek i zwrotów
• tłumaczenia na polski
• nauka wymowy i rozumienia ze słuchu
• słownik 5000 haseł

Lekcje wstępne
Specjalnie opracowane lekcje wstępne uczą podstaw języka niemieckiego (alfabet, zwroty grzecznościowe, liczby, kolory) oraz w przejrzysty sposób prezentują najważniejsze zagadnienia gramatyczne, niezbędne do porozumiewania się. Stawiaj z nami pierwsze kroki w nauce języka niemieckiego!

1000 słówek i zwrotów
Program wszechstronnie uczy 1000 najpotrzebniejszych słów i wyrażeń dotyczących podróży, pracy, zdrowia, zakupów, spędzania czasu wolnego... Program zawiera także wygodny w użyciu Słownik obejmujących 5000 haseł.

Praktyczne rozmówki
Na podstawie interesujących dialogów poznasz zwroty przydatne w typowych życiowych sytuacjach: rezerwacja miejsca w hotelu, rozmowa o pracę, zakupy, wizyta u lekarza i inne. Specjalnie opracowane ćwiczenia skutecznie przełamują opór przed mówieniem w obcym języku.

Gramatyka w pigułce!
Po opanowaniu podstaw języka warto poznać najważniejsze zagadnienia gramatyczne. Zawarty w programie Podręcznik w przystępny sposób tłumaczy reguły, a urozmaicone ćwiczenia uczą ich stosowania w praktyce.

Mówisz....
Możliwość nagrywania oraz graficzny analizator wymowy pozwalają doskonalić akcent i wymowę. Dzięki interaktywnym dialogom, w których możesz wcielić się w wybraną przez siebie rolę, zaczniesz mówić po niemiecku!

...i rozumiesz!
Liczne nagrania w wykonaniu wyłącznie native speakerów oraz specjalne ćwiczenia kształcące rozumienie ze słuchu sprawią, że będziesz świetnie rozumieć cudzoziemców!

Indywidualne konta i kontrola wyników
Dzięki indywidualnym kontom Użytkownika z programu mogą korzystać wszyscy członkowie rodziny. Rozbudowanie statystyki pozwalają w każdym momencie sprawdzić postępy w nauce.


Program uczy na poziomie A1 i A2 według klasyfikacji Rady Europy.


Kod:

Tylko dla zarejestrowanych. Chcesz mieć pełny dostęp do Ajo.pl?
Zarejestruj się i dołącz do naszego grona wirtualnych przyjaciół!
Niemiecki w pigułce wersja 3.0Cytat:
Kurs składa się z mini-podręcznika gramatyki oraz z 16 działów tematycznych. W każdej z grup tematycznych użytkownik poznaje nowe słowa i zwroty poprzez dialogi z ćwiczeniami, opisy do ilustracji i zdjęć, ćwiczenia na słówkach i zdaniach, krzyżówki oraz ćwiczenia z gramatyki.

Wszystkie zadania są udźwiękowione, a głosu do ćwiczeń udzielili profesjonalni lektorzy - wyłącznie native speakerzy. Program umożliwia nagrywanie swojej wymowy przez mikrofon i porównywanie z oryginalną, dzięki czemu można samodzielnie ćwiczyć prawidłowy akcent i intonację. Wraz z dialogami kurs zawiera w sumie ponad 3 godziny nagrań!

Dialogi to przykłady autentycznych rozmów w typowych codziennych sytuacjach. Na ich podstawie użytkownik uczy się zwrotów, które z pewnością przydadzą się w podróży, na zakupach czy u lekarza. Wszystkie teksty są tłumaczone, a wykorzystując opcję wyłączenia jednej z ról dialogu można samodzielnie rozmawiać z komputerem i w ten sposób uczyć się gotowych wyrażeń na pamięć.

Prezentacje to bardzo efektywna metoda nauki słówek przy pomocy rysunków i zdjęć. Podpisy pod ilustracjami są po angielsku lub niemiecku, po kliknięciu na obrazek słychać wymowę danego słowa, a po najechaniu nań kursorem w dymku pojawia się polskie tłumaczenie. Do każdej prezentacji dobrany jest cały szereg ćwiczeń utrwalających zapamiętane słowa: rozpoznawanie ze słuchu, dopasowywanie i wpisywanie nazw.

Rozumienie ze słuchu jest jedną z najtrudniejszych umiejętności językowych. Programy z serii "w pigułce" kształcą ją za pomocą specjalnych nagrań i ćwiczeń, w których na podstawie wypowiedzi lektora (native speakera), należy wybrać poprawną odpowiedź do pytania.

Uzupełnieniem materiału językowego w programie jest mini-podręcznik gramatyki będący zbiorem najważniejszych zasad gramatycznych. Program umożliwia drukowanie wybranych fragmentów podręcznika. Ponadto do dyspozycji uczących się jest słownik zawierający wszystkie słówka i zwroty występujące w programie. Niemiecki w pigułce jest programem rodzinnym - każdy uczący się posiada indywidualne konto użytkownika, tak aby móc śledzić swoje postępy.
Kod:

Tylko dla zarejestrowanych. Chcesz mieć pełny dostęp do Ajo.pl?
Zarejestruj się i dołącz do naszego grona wirtualnych przyjaciół!
Język niemiecki w praktyceCytat:
Język niemiecki w praktyce - ćwiczenia i testy 3 - przeznaczony jest do nauki języka niemieckiego na poziomie zaawansowanym. Obejmuje ogromną liczbę ćwiczeń i testów, dzięki którym można szybko i gruntownie zaznajomić się z zasadami gramatycznymi, poznać prawidłowy szyk zdań oraz wzbogacić słownictwo o wiele nowych idiomów i przysłów. Precyzyjnie skonstruowane testy są niezastąpioną pomocą dla tych wszystkich, którzy stoją przed perspektywą egzaminów, w tym maturalnych i na studia wyższe. Program został przygotowany przez wysokiej klasy germanistów, którzy na co dzień zajmują się nauczaniem języka niemieckiego. Obszerny materiał oparto na 1005 przykładach podzielonych na 56 grup tematycznych. W trakcie wykonywania ćwiczeń wyświetlane są podpowiedzi. Słownik oraz zbiór gramatycznych reguł pomaga rozwiać wszelkie niejasności związane z danym ćwiczeniem. Specjalnie opracowany przez naukowców algorytm pozwala na ciągłą kontrolę zdobytej wiedzy oraz precyzyjnie wskazuje materiał, który powinien zostać powtórzony. Wyniki testów zapisywane są na dysku, dzięki czemu można je przed egzaminem powtórnie przeanalizować.

• 1005 ćwiczeń i testów
• 56 grup tematycznych
• rozbudowany system podpowiedzi
• archiwizacja wyników testów
• tryb ćwiczeniowy i testowy
• opcja drukowania
• słownik trudnych pojęć
• poradnik gramatyczny
• materiał na poziomie zaawansowanym
• nauka strategii rozwiązywania testu

Kod:

Tylko dla zarejestrowanych. Chcesz mieć pełny dostęp do Ajo.pl?
Zarejestruj się i dołącz do naszego grona wirtualnych przyjaciół!
Kod:

Tylko dla zarejestrowanych. Chcesz mieć pełny dostęp do Ajo.pl?
Zarejestruj się i dołącz do naszego grona wirtualnych przyjaciół!
eTeacher 4.0Cytat:
eTeacher 4.0 na CD-ROM to najnowsza wersja znanego i wypróbowanego programu do nauki języka niemieckiego, wzbogacona o wysokiej jakości nagrania dźwiękowe do większości ćwiczeń, wszystkich komentarzy i komunikatów. Atrakcyjna i niezwykle skuteczna metodyka nauczania, łącząca naukę z zabawą, czyni z eTeachera program niezastąpiony dla każdego posiadacza komputera uczącego się języka niemieckiego w szkole, na studiach, na kursie językowym lub samodzielnie.
eTeacher 4.0 zawiera:
• ponad 300 różnorodnych ćwiczeń obrazkowych i tekstowych rozwijających i utrwalających słownictwo, gramatykę, pisownię i stylistykę.
• wysokiej jakości 16-bitowe nagrania wymowy do wszystkich ćwiczeń słownikowych i translacyjnych oraz do większości ćwiczeń gramatycznych.
• wbudowany podręcznik gramatyki dostępny również jako kontekstowa pomoc do ćwiczeń gramatycznych.
• komplet edytorów do wszystkich typów ćwiczeń (również multimedialnych) umożliwiający nieograniczone rozbudowywanie programu przez użytkownika i przystosowanie go do swoich potrzeb.
• przejrzysty system menu umożliwiający łatwe znalezienie ćwiczeń według tematyki, typu lub poziomu.
• liczne ilustracje z Niemiec.
eTeacher 4.0 zwyciężył stosunkiem jakości do ceny w rankingu programów do nauki języków obcych (Komputer Świat nr 7/2000). Otrzymał też nominację do tytułu Produkt Roku 1997 przyznawanego przez redakcję PC Kuriera. eTeacher 3.0 był nominowany do tytułu Produktu Roku 1995, zaś eTeacher 2.5 został wyróżniony jako Produkt Roku 1992
Kod:

Tylko dla zarejestrowanych. Chcesz mieć pełny dostęp do Ajo.pl?
Zarejestruj się i dołącz do naszego grona wirtualnych przyjaciół!
Deutch translator – słownik

Kod:

Tylko dla zarejestrowanych. Chcesz mieć pełny dostęp do Ajo.pl?
Zarejestruj się i dołącz do naszego grona wirtualnych przyjaciół!

Jeśli Ci pomogłam kliknij i dodaj mi repa


AJO.pl | INDATA Software Limited Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu . Polityka prywatności Regulamin FAQ Reklama Współpraca Kontakt
login
hasło
|
Nie masz profilu? - zarejestruj się i zacznij w pełni korzystać z sieci!