Wybór notariusza

A A A
Początkujący
Avatar tywkones3
reputacja: 0
posty: 5
offline
07.11.17 11:55 | #3163766 | (link) | zgłoś naruszenie
Witam bardzo serdecznie wszystkich forumowiczów :)
Mam ostatnio dość poważny dylemat z wyborem sprawdzonego notariusza. Mieszkam w Katowicach, więc najlepiej by było, żeby notariusz był właśnie z Katowic lub przynajmniej z miejscowości okolicznych. Czy jesteście może w stanie mi kogoś sprawdzonego w tym obszarze tematycznym polecić? W Internecie jest dość dużo różnego rodzaju ofert ciężko przez to wszystko przebrnąć. Raczej nie da się tak wybrać sprawdzonej i polecanej oferty. Trzeba działać na zasadzie polecenia znajomych.

Ale co na pewno, to moją uwagę przykuł ten notariusz http://iwonapniok.pl/ Szczególnie z uwagi na fakt, że można tam dokonywać czynności notarialnych o dowolnej porze (przynajmniej w niektórych przypadkach). Czy uważacie, że ta oferta jest warta uwagi? A może ktoś z Was miał styczność z tym notariuszem i jest w stanie doradzić, czy warto skorzystać z jego oferty? Z góry wielkie dzięki za wszelkie porady w tym obszarze tematycznym :) Będę naprawdę bardzo wdzięczny za wszelkiego rodzaju sugestie :)
Nie daj się omamić!
AJO.pl | INDATA Software Limited Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu . Polityka prywatności Regulamin FAQ Reklama Współpraca Kontakt
login
hasło
|
Nie masz profilu? - zarejestruj się i zacznij w pełni korzystać z sieci!