TREŚĆ TYLKO DLA DOROSŁYCH


Strona, którą chcesz odwiedzić została uznana przez administratora lub użytkowników za zawierającą treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich. Strona ta zawierać może w szczególności treści o tematyce erotycznej, a także treści drastyczne lub inne przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich. Decydując się na zapoznanie z treścią tej strony, czynisz to na własną odpowiedzialność.

Korzystanie ze strony zawierającej treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich następuje na ryzyko osoby decydującej się zapoznać z takimi treściami.

Oświadczam, że mam ukończone 18 lat, wchodzę na własną odpowiedzialność i zapoznałem się z regulaminem portalu AJO.PL, wyrażam zgodę na jego brzmienie i zobowiązuję się do jego przestrzegania.

zapamiętaj moje ustawienia

Podrywacze Epizod 163 Olga w ciąży [.wmv]

A A A
Użytkownik
Avatar TorrentManiak
reputacja: 264
posty: 595116
offline
09.12.09 18:11 | #1314423 | (link) | zgłoś naruszenie
Torrent Podrywacze Epizod 163 Olga w ciąży [.wmv] został dodany przez użytkownika marygaik

strona:
http://www.podrywacze.pl/163_olga.html

screeny:
http://bayimg.com/image/kaoafaabo.jpg
http://bayimg.com/image/kaoahaabo.jpg
http://bayimg.com/image/kaoaiaabo.jpg


opis:
Mamy pierwszy udokumentowany sukces pedagogiczny w naszej długiej, barwnej i zakręconej karierze podrywaczy. Okazało się, że mój stary kolega z podstawówki, którego odnalazłem ostatnio dzięki naszej klasie, jest częstym gościem na podrywaczach.pl i nieśmiało muszę to przyznać - jest naszym fanem. Kolega skończył studia medyczne i prowadzi prywatną praktykę ginekologiczną. Kto by pomyślał.... Kolega oczywiście wykorzystuje swoją pracę do podrywania dupeczek i jak sam przyznaje inspirują go nasze przygody i podboje erotyczne. Odezwał się do nas ostatnio bo wpadł na pomysł, że moglibyśmy nagrać jego wizytę u pacjentki w ciąży. I w ten oto sposób wylądowaliśmy w mieszkaniu ciężarnej Olgi, której nasz objazdowy ginekolog miał wykonać jakieś rutynowe badania. Pani Olga zaczęła narzekać, że odkąd jest w ciąży, mąż unika współżycia, gdyż obawia się o dziecko. Trzebaby było zatem przeprowadzić krótki instruktaż, żeby uświadomić kobiecie i jej mężowi jakie pozycje są bezpieczne i jak można uprawiać seks w czasie ciąży. Pan ginekolog spisał się na medal. Mamy nadzieję, że mąż pani Olgi nie będzie nas ścigał - w końcu to dla jego dobra...

Kod:

Tylko dla zarejestrowanych. Chcesz mieć pełny dostęp do Ajo.pl?
Zarejestruj się i dołącz do naszego grona wirtualnych przyjaciół!
AJO.pl | INDATA Software Limited Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu . Polityka prywatności Regulamin FAQ Reklama Współpraca Kontakt
login
hasło
|
Nie masz profilu? - zarejestruj się i zacznij w pełni korzystać z sieci!