TREŚĆ TYLKO DLA DOROSŁYCH


Strona, którą chcesz odwiedzić została uznana przez administratora lub użytkowników za zawierającą treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich. Strona ta zawierać może w szczególności treści o tematyce erotycznej, a także treści drastyczne lub inne przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich. Decydując się na zapoznanie z treścią tej strony, czynisz to na własną odpowiedzialność.

Korzystanie ze strony zawierającej treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich następuje na ryzyko osoby decydującej się zapoznać z takimi treściami.

Oświadczam, że mam ukończone 18 lat, wchodzę na własną odpowiedzialność i zapoznałem się z regulaminem portalu AJO.PL, wyrażam zgodę na jego brzmienie i zobowiązuję się do jego przestrzegania.

zapamiętaj moje ustawienia

Ariana Grande - Dangerous Woman

A A A
Redaktor
Avatar halospa4
reputacja: 0
posty: 620
online
11.10.17 21:10 | #3161724 | (link) | zgłoś naruszenie


Original title: Dangerous Woman
Release year: 2016
Genre: Pop
Artist: Ariana Grande

About the clip:
The premiere of the official video of Ariana Grande for the single \"Dangerous Woman\" was held. The track will be included in the self-titled third studio album of the singer, which will be released on May 20 this year

Duration: 00:03:55
Translation: Not required

File
Quality: WEBRip (720p)
Video: MPEG-4 AVC, 1111 Kbps, 1280x720
Sound: AAC, 2 ch, 126 Kbps
Size:35 MB


https://douploads.com/3d1ooj5vmwj0
AJO.pl | INDATA Software Limited Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu . Polityka prywatności Regulamin FAQ Reklama Współpraca Kontakt
login
hasło
|
Nie masz profilu? - zarejestruj się i zacznij w pełni korzystać z sieci!