TREŚĆ TYLKO DLA DOROSŁYCH


Strona, którą chcesz odwiedzić została uznana przez administratora lub użytkowników za zawierającą treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich. Strona ta zawierać może w szczególności treści o tematyce erotycznej, a także treści drastyczne lub inne przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich. Decydując się na zapoznanie z treścią tej strony, czynisz to na własną odpowiedzialność.

Korzystanie ze strony zawierającej treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich następuje na ryzyko osoby decydującej się zapoznać z takimi treściami.

Oświadczam, że mam ukończone 18 lat, wchodzę na własną odpowiedzialność i zapoznałem się z regulaminem portalu AJO.PL, wyrażam zgodę na jego brzmienie i zobowiązuję się do jego przestrzegania.

zapamiętaj moje ustawienia

Czy korzystacie z gadżetów erotycznych?

A A A
Bywalec
Avatar zuzia.gola
reputacja: 0
posty: 181
online
09.09.17 22:00 | #3159991 | (link) | zgłoś naruszenie
Z uwagi na to, że jestem samotną kobietą i mam swoje potrzeby, szukam gadżetów erotycznych, które pomogłyby rozładować mi napięcie seksualne. Czy powinnam zaopatrzyć się w wibrator? Chciałabym nabyć go w tym sklepie internetowym: masturbatory dla mężczyzn tenga. Czy kiedykolwiek z nich korzystałyście i mogłybyście powiedzieć mi o nich nieco więcej?
AJO.pl | INDATA Software Limited Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu . Polityka prywatności Regulamin FAQ Reklama Współpraca Kontakt
login
hasło
|
Nie masz profilu? - zarejestruj się i zacznij w pełni korzystać z sieci!