TREŚĆ TYLKO DLA DOROSŁYCH


Strona, którą chcesz odwiedzić została uznana przez administratora lub użytkowników za zawierającą treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich. Strona ta zawierać może w szczególności treści o tematyce erotycznej, a także treści drastyczne lub inne przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich. Decydując się na zapoznanie z treścią tej strony, czynisz to na własną odpowiedzialność.

Korzystanie ze strony zawierającej treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich następuje na ryzyko osoby decydującej się zapoznać z takimi treściami.

Oświadczam, że mam ukończone 18 lat, wchodzę na własną odpowiedzialność i zapoznałem się z regulaminem portalu AJO.PL, wyrażam zgodę na jego brzmienie i zobowiązuję się do jego przestrzegania.

zapamiętaj moje ustawienia

Powiększanie penisa tabletkami

A A A
Początkujący
Avatar Aleeks89
reputacja: 0
posty: 1
offline
11.10.13 17:09 | #3011662 | (link) | zgłoś naruszenie
Witam,
z góry przepraszam jeśli piszę w złym temacie, ale nie znalazłem odpowiedniejszego. Piszę, aby zapytać czy ktoś z użytkowników stosował może tabletki na powiększanie penisa, a jeśli tak to jakie i z jakim skutkiem? Sam teraz chciałbym zamówić taki środek, ponieważ moja krucjata w celu powiększeniu penisa trwa już prawie 2 lata. W tym czasie próbowałem przeróżnych sposobów- na początku darmowych- takich jak ćwiczenia (chyba sprawdziłem wszystkie jakie można znaleźć w Internecie), później zakupiłem nawet pompkę do penisa, następnie jeden z tych cudownych żelów z Ameryki. Niestety, pierwsze próby nie przyniosły żadnych rezultatów, a pompkę i maść trzeba by stosować zawsze przed stosunkiem- efekt owszem, jakiś jest, ale nie utrzymuje się długo. Przeglądałem Internet w poszukiwaniu jakiś suplementów i chyba najciekawszy jaki znalazłem to Size Power- pytam przede wszystkim o niego, ponieważ jest sprzedawany poprzez polską stronę www (sizepower.pl), wygląda dosyć profesjonalnie i jest w stosunkowo dobrej (przynajmniej tak wynika z moich poszukiwań) cenie. Oferują też zwrot pieniędzy jeśli nie będzie efektów- i tu pojawia się następne pytanie- ktoś próbował może zwracać? Jak to działa?
Proszę o nakierowanie mnie na coś co pomoże mi uporać się z moim problemem- naprawdę potrzebuję tej pewności siebie, muszę coś z tym zrobić, bo bez tego na pewno nie znajdę kobiety na dłużej- kiedy już ma dochodzić do zbliżenia zawsze panikuję...
Będę wdzięczny za wszystkie poważne odpowiedzi
Użytkownik
Avatar essel
reputacja: 0
posty: 43
offline
23.04.14 13:27 | #3046304 | (link) | zgłoś naruszenie
Ja obecnie kończę kurację tabletkami Penilarge: http://penilarge.pl/ i jestem bardzo zadowolony z efektów. Wybrałem je ponieważ w zasadzie nie przeczytałem na ich temat absolutnie żadnych negatywów w sieci.
A są skuteczne i to jak ! Brałem regularni i mimo, że na początku nie widziałem rezultatów to po 3 miesiącach penis powiększył się o ponad 5 cm czyli o prawie połowę poprzedniej wielkości :)
Możesz brać w ciemno.
Początkujący
Avatar Maranka
reputacja: 0
posty: 26
online
26.01.18 18:39 | #3168939 | (link) | zgłoś naruszenie
Reklamowane środki nie zawsze działają skutecznie. Na blogu: sportsempire.pl/titan-gel-opinie-dzialanie-efekty-czy-to-rzeczywiscie-powieksza-penisa/ znajdziesz artykuły na temat środków, ich działania a także opinie osób, które je stosowały. Warto poczytać zanim wyda się pieniądze na dany środek.
AJO.pl | INDATA Software Limited Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu . Polityka prywatności Regulamin FAQ Reklama Współpraca Kontakt
login
hasło
|
Nie masz profilu? - zarejestruj się i zacznij w pełni korzystać z sieci!