James E. L. - Pięćdziesiąt twarzy Greya

A A A
Totalny Maniak Ajo!
Avatar joe77joe77
reputacja: 137
posty: 3609
online
17.11.16 13:10 | #3144631 | (link) | zgłoś naruszenie
Cytat:

lektor: profesjonalny
czyta: Joanna Koroniewska

wielkość całości: 238 MB
czas: 17:21:49
bitrate: 32 kbps

rodzaj kompresji: zip
zawartość uploadu: mp3
wersja językowa: PL
BRAK DANYCH NAPRAWCZYCH


Opis:


Szalona namiętność, jaka rodzi się między kochankami jest obiektem westchnień, pragnień, marzeń, zazdrości milionów fanów tej opowieści.
Studentka literatury Anastasia Steele przychodzi przeprowadzić wywiad z Christianem Greyem. Wydaje się jej wyjątkowy i fascynujący. Anastasia nie rozumie tego elektryzującego galopu emocji, jaki się w niej rozpętuje i postanawia, czym prędzej ugasić ten żar. Szybko kończy spotkanie i wychodzi. Grey jednak już wie, że pragnie tej dziewczyny, przypadkiem lub nie, pojawia się ponownie na jej drodze i tym razem już nie odpuszcza... Musi ją zdobyć i posiąść na własnych warunkach.
Nie wystarczy być przystojnym i zamożnym, aby kobiety oszalały na twoim punkcie; nie wystarczy być nieśmiałą i uległą by rozpalać męskie zmysły. Musi być tych dwoje właśnie, którzy przylegają do siebie w sposób idealny. Dopiero kolejne dni ukażą inne strony charakteru wyśnionego Greya. Czy Anastasia będzie umiała poradzić sobie z ogromem emocji i ciężarem miłości? Czy dziewczyna podpisze tajemniczą umowę, której warunki napawają ją strachem i fascynacją?
Znakomita interpretacja Joanny Koroniewskiej sprawia, że przeżywa się z zauroczonymi sobą młodymi swoje własne pragnienia i uniesienia.

Download:


Kod:

Tylko dla zarejestrowanych. Chcesz mieć pełny dostęp do Ajo.pl?
Zarejestruj się i dołącz do naszego grona wirtualnych przyjaciół!
AJO.pl | INDATA Software Limited Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu . Polityka prywatności Regulamin FAQ Reklama Współpraca Kontakt
login
hasło
|
Nie masz profilu? - zarejestruj się i zacznij w pełni korzystać z sieci!